O nás

Ako rodičia prvorodeného syna sme sa od jeho narodenia začali zaujímať a hľadali alternatívu zdravej a kvalitnej detskej stravy. Ked sme doma varili zo surovín zo záhrady, nemuseli sme čítať žiadne etikety, ani rozmýšľať, či je to zdravé. Ale keď som hľadala alternatívu v obchodoch, možnosti boli dosť obmedzené.  

Malý výber a nedostatok kamenných predajní s detskou stravou nás viedli k vytvoreniu konceptu a miesta kde rodič a dieťa nájdu chutné, kvalitné, originálne, poctivé, nezávadné potraviny v rôznych formách dennej, ako aj, večernej stravy a výživy a týmto spôsobom spestria jedálniček a kvalitu stravovania pre tých najmenších. V obchodíku Macík nájdete detskú stravu, výživu, kozmetiku a doplnky, s dôrazom na pôvod, kvalitu, bez chemických, konzervačných a umelých látok či prísad.

Kvalita jedla, hlavne  v rannom veku, je to najmenej čo vieme spraviť pre našich najdrahších a poskytnúť im tak pevný základ ich vývoja a zdravej budúcnosti života.

Verím, že spolu nájdeme ďalšie dobroty, pomôcky, aktivity, našim deťom zdraviu prospešné. Sme otvorení všetkým dobrým nápadom a spolupráci ☺